fbpx

Vinter

Interpretace diagnostiky je někdy pořádný oříšek. Obzvlášť pokud nemáte předchozí zkušenosti nebo patřičný trénink. Jasně – to se dá všechno hravě doučit, ale někdy není čas, nebo je množství testovaných příliš velké na telefonické či osobní interpretace. Nebo jde o nižší pozice, kde by zapojení osobní zpětné vazby bylo příliš nákladné. A nebo je naopak roční objem testovaných tak malý, že se vám vzdělávání v této oblasti jednoduše nevyplatí.

Ať již jsou vaše důvody jakékoli, chápeme je. Nicméně chápeme také to, že se posunula doba i technologie. A právě proto přicházíme s Vinterem – prvním chytrým interpretátorem s umělou inteligencí na světě.

„Vinter je váš první opravdový virtuální přítel. Na počítači – i v chytrém telefonu.“

 

Vinter je tu pro vás 24/7/365. Je výsledkem několika let práce odborníků na psychometrii a IT/VR, umí interpretovat všechny naše testy a dotazníky shapes, views a Adept-15. Vy si jen „stáhnete appku“, v počítači nahrajete report – a posloucháte!

Vinter ale není jen obyčejný stroj – umí interpretovat výsledky jednotlivců i celých skupin, umí porovnávat, vybrat nejlepšího a dokonce vás může naučit psychometrické základy!

Vinter je ke stažení níže, nebo na GooglePlay a iOS store.

 

Reporty z mapTQ pro interpretaci ve Vinterovi je nutné generovat v ANGLICKÉM jazyce. Samotná interpretace pak probíhá vždy v jazyce, který zvolíte přímo v aplikaci.

Seznam podporovaných reportů:

  • shapes – competency report (pro interpretaci kompetenčního dotazníku)
  • views – benchmark report (pro interpretaci motivačního dotazníku)
  • combined benchmark report (pro interpretaci testů)

Pozn. Nahrávání reportů do Vintera je možné pouze na PC, naopak poslech výstupů a všechny ostatní funkce jsou dostupné jak na PC, tak v chytrém telefonu. Prosíme, nikdy neměňte název stažených reportů z mapTQ – jinak Vinter reporty nenačte.

Ve výjimečných případech může být stažení a instalace Vintera blokováno vašim nastavením antivirového software. Řešením může být instalace z tohoto souboru .zip