fbpx

Strategická obchodní partnerství

V rámci poskytování prvotřídních služeb přinášíme na český trh v zastoupení produkty následujících společností:

 

 

STRATEGICKÁ AKADEMICKÁ PARTNERSTVÍ

Pro neustále zvyšování kvality našich služeb navazujeme dlouhodobá partnerství s univerzitami, vysokými a středními školami. Na řadě univerzit přednášíme, případně vedeme vlastní předměty.

„S Václavem a Filipem se znám více než 10 let. Po celou tuto dobu mám možnost s nimi intenzivně spolupracovat na mnohých vzdělávacích projektech, především pro studenty vysokých škol a specializovaných kurzů manažerského vzdělávání, mimo jiné při celoživotním vzdělávání na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT v Praze v rámci Institutu personalistiky (INPER). Jsem přesvědčená o kvalitě a odbornosti jejich práce na poli identifikace lidského potenciálu, při které kombinují vysokou profesionalitu, moderní technologie a hlavně lidský otevřený přístup.“  

prof. Ing. Zuzana Dvořáková, CSc. / Masarykův ústav vyšších studií ČVUT

Mezi nejvýznamnější spolupráce patří:

 

PUBLIKAČNÍ ČINNOST A STRATEGICKÁ MEDIÁLNÍ PARTNERSTVÍ

Filip Hrkal a Václav Coubal jsou autory řady odborných textů a publikací. V rámci odborného působení na trhu CEE také udržují strategická mediální partnerství. (Pozn. Vybraná loga jsou interaktivní a vedou k dalšímu obsahu, rozhovorům či článkům.)

 

 

FOTOGALERIE Z AKCÍ

Rádi přednášíme na vysokých školách, často vystupujeme na lokálních i mezinárodních konferencích a některé i sami moderujeme.
Podívejte se, jak nám to jde.