fbpx

Naše Filosofie

Vážení obchodní partneři a přátelé.

Tyto stránky – a naše společná vize v podobě firmy YellowCouch – jsou výsledkem naší více než 15 leté činnosti v oblasti HR a technologií pro diagnostiku a rozvoj lidských schopností, motivací a potenciálu.

Když jsme se s kolegou před mnoha lety potkali, netušili jsme, že jednou budeme v regionu střední a východní Evropy (CEE) stát v čele společnosti, která ve světě testuje více než 15 milionů osob ročně (Aon/cut-e), že rozvineme kontakty s předními HR partnery ve více než 20 zemích světa a na trhu CEE budeme mít přes 1.400 spokojených klientů.

Stalo se. A stalo se tak díky několika pilířům, na nichž stavíme.

Prvním pilířem je prvotřídní kvalita našich služeb a okamžitá podpora našeho týmu, bez ohledu na velikost klienta.

Druhým pilířem je fakt, že jsme vždy přinášeli a přinášíme na český trh, potažmo trh střední a východní Evropy to nejlepší ze zahraničí. Pro naše zahraniční partnery jsme zárukou dodání služeb v kvalitě, na niž jsou oni zvyklí a kterou vyžadují. Nejdříve byl tento okruh omezen pouze na produkty společnosti Aon/cut-e, ale s tím jak se v posledních letech rozrůstalo portfolio našich služeb jsme začali spolupracovat i s dalšími světovými partnery a vyvíjíme i vlastní řešení.

Třetím pilířem je kombinace odborníků na dané téma (lidské práce) a dat (technologií), aby ani jedno nepřevažovalo a dohromady vytvářelo spolehlivý a funkční celek.

Ač se to může zdát zvláštní, čtvrtým pilířem je upozadění finančních cílů naší společnosti (sic). Odvětví, ve kterém podnikáme, se totiž nedá „tlačit“ a naším cílem není soutěživost, ale spolupráce, která přinese užitek pro obě strany. Věříme, že náš rychlý růst tuto domněnku jen potvrzuje.

Posledním pilířem je svoboda. Bez ohledu na to jak rosteme, duchem jsme a vždy budeme rodinnou firmou, která staví na kompetencích – kombinaci zodpovědnosti, pravomoci a svobody všech našich zaměstnanců. Tak, aby je každý den bavilo vám pomáhat a nacházet společná řešení v oblasti náboru a rozvoje zaměstnanců.

Úspěch je postupné plnění předem stanovených a hodnotných cílů. Právě na těchto hodnotách a na základě firmy Aon/cut-e, se zrodil YellowCouch.

Firma YellowCouch je synonymem úspěšné, moderní a příjemné spolupráce, která každý den svého fungování dělá maximum pro dosažení svého motta „Make your HR comfy“.

 

Filip Hrkal a Václav Coubal

jednatelé

Napište nám