Vážení obchodní partneři, přátelé.

Stránky, na nichž se právě nacházíte, a naše společná vize v podobě firmy YellowCouch jsou výsledkem posledních 15 let naší činnosti na poli HR a technologií pro diagnostiku a rozvoj lidských schopností, motivací a potenciálu.

Když jsme se s kolegou před mnoha lety potkali, netušili jsme, že jednou budeme v regionu CEE stát v čele společnosti, která ve světě testuje více než 15 milionů osob ročně (cut-e), že rozvineme kontakty s předními HR partnery ve více než 20 zemích světa a na trhu CEE budeme mít přes 1.400 spokojených klientů.

Stalo se.

A stalo se tak díky několika pilířům, na nichž stavíme. Tím prvním je prvotřídní kvalita našich služeb a okamžitá podpora našeho týmu, bez ohledu na velikost klienta.

Tím druhým je fakt, že jsme vždy přinášeli a přinášíme na český trh (a potažmo trh střední a východní Evropy) to nejlepší ze zahraničí. A pro naše zahraniční partnery jsme naopak zárukou dodání služeb ve kvalitě, na niž jsou oni sami zvyklí a kterou vyžadují. Nejdříve byl tento okruh omezen pouze na produkty společnosti cut-e, kterou zastupujeme, v posledních letech postupně začali přibývat další světoví partneři s tím, jak se rozrůstalo portfolio našich služeb.

Třetím pilířem je kombinace maxima přidané hodnoty odborníků na dané téma (tedy lidské práce) a dat (tedy technologií). Tak, aby ani jedno nepřevažovalo a dohromady – podobně jako v případě dobrého receptu – vytvářelo spolehlivý a funkční výsledek.

Čtvrtým pilířem je určité upozadění finančních cílů naší společnosti (sic). Ač se to může zdát zvláštní, jelikož s tímto bodem klientům často pomáháme, v případě naší činnosti věříme (a náš rychlý růst tuto domněnku potvrzuje), že business, ve kterém podnikáme, se nedá „tlačit“, ale musí být tažen společnými win-win řešeními.

Posledním pilířem je pak svoboda. Bez ohledu na to, jak rosteme, duchem jsme a vždy budeme rodinnou firmou, která staví na kompetencích – tedy kombinaci zodpovědnosti, pravomoci a svobody všech našich zaměstnanců. Tak, aby je každý den bavilo pomáhat vám, našim klientům s vašimi potřebami v oblasti náboru a rozvoje zaměstnanců.

Na těchto pilířích – a na základě firmy cut-e, kterou již patnáct let zastupujeme – se zrodil YellowCouch.

Firma, která je synonymem úspěšné, moderní a příjemné spolupráce. Firma, která každý den svého fungování dělá maximum pro dosažení svého motta:

„Make your HR comfy.“

Filip Hrkal a Václav Coubal

jednatelé

 

Napište nám