Rozvoj zaměstnanců

DIAGNOSTIKA PRO ROZVOJ ZAMĚSTNANCŮ

„Snadný a efektivní rozvoj kompetencí, které jsou klíčové pro váš business.“

V rámci diagnostiky pro rozvoj zaměstnanců používáme testy a dotazníky společnosti cut-e, jejíž výhradní zastoupení v regionu CEE máme již 15 let ve svých rukách. Pomocí správné kombinace testů a dotazníků a výsledných rozvojových zpráv dodáváme účinné podklady HR specialistům a liniovým manažerům. Mají tak k dispozici efektivní nástroj pro snadný a konkrétní rozvoj svých zaměstnanců a všech členů týmu.

ŠKOLENÍ, VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY

„​​​​​​Máme 25 let zkušeností s tréninky.“

Patří nám první místo mezi desítkami renomovaných tréninkových agentur. Proč? Nejsme totiž ani trenéři, ani lektoři. Resp. nemáme jejich klasický přístup. Jsme businessově orientovaní koučové s mnohaletými zkušenostmi, ale i respektem vůči osobám, které školíme a jejich businessu. Obsah tréninků vždy přizpůsobujeme dané firmě, prostředí a účastníkům. Nemáme unifikované školicí programy, které bychom dokola opakovali. Často se nejdříve jdeme podívat, jak vypadá prostředí klienta a jaký je obsah práce školených osob. Naše – Vaše tréninkové a školicí programy vždy provazujeme s dlouhodobější strategií tak, abychom se vyhnuli jednorázovému školení bez dlouhodobého efektu. Do tréninků zapojujeme navíc často také diagnostiku jednotlivých účastníků tak, abychom se jim mohli věnovat individuálně s ohledem na dosažení konkrétních cílů. Naše školení jsou vždy vysoce hodnocena právě pro jejich praktičnost a přirozenost. To vše nás činí unikátními a naše klienty úspěšnými.

 

V rámci tréninků lze naši činnost rozdělit do dvou samostatných divizí:

Psychometrie – nabízí tréninky a školení pro HR personál a liniové manažery. Cílem je co nejefektivnější a nejsprávnější využití všech psychometrických produktů v rámci vaší firmy (více zde).

Tréninky – díky rozsáhlým zkušenostem trenérů a lektorů zajišťuje realizaci školení soft-skills, tedy tzv. „měkkých“ dovedností (zejména prodejní a manažerské dovednosti a specializované workshopy LEGO Serious Play™ pro všechny kategorie zaměstnanců).

Pro kompletní seznam nabízených tréninků nás prosím neváhejte kontaktovat.