Nábor zaměstnanců

„Máme lokální i mezinárodní zkušenosti s vývojem, přípravou a realizací náborových řešení.“

Správně nastavené Assessment centrum odhalí, zda k vám do týmu testovaný kandidát zapadne, tedy zda se na vámi nabízenou pozici hodí a stane se plnohodnotnou součástí vašeho týmu. Zjistíte, jak se chová a reaguje v různých situacích. Máme lokální i mezinárodní zkušenosti s vývojem, přípravou, realizací a vyhodnocením hodnotících center. Ať již uvažujete, že zvolíte komplexní řešení, či potřebujete pomoci pouze s jednou z výše uvedených částí, jsme pro vás ta správná volba. V rámci AC vždy kombinujeme kompetenční model klienta s hraním rolí (přičemž daná cvičení buď získáme od vás, nebo interně vyvineme), kompetenčním pohovorem, testy a dotazníky. Naši hodnotitelé procházejí každoročními náročnými tréninky hraní rolí v ČR, Německu, Norsku, Velké Británii a USA.

V případě pohovorů zaměřených na kompetence jsme vám a vašim liniovým manažerům schopni dodat kompletní podklady pro vedení pohovoru přesně na míru vašim potřebám, tedy včetně otázek zaměřených na požadované kompetence. Toto řešení může mít jak standardní (papírovou) podobu, tak plně automatizovanou formu včetně provázání na online psychometrii.

Individuální psychometrická diagnostika spolehlivě odhalí kandidátovy silné stránky i příležitosti k rozvoji. Více informací o psychometrii a jejích možnostech naleznete v samostatné sekci „Psychometrie on-line“.