HR Technologie

„Nezáleží na tom, kolik dat máte k dispozici, ale jak správně se na ně dokážete podívat.“

Ve své firmě máte mnoho cenných dat. Když se na ně správně podíváte, získáte velkou konkurenční výhodu a náskok. A přesně s tím umíme pomoci.
Mějte přehled o klíčových talentech ve své firmě. Využijte maxima moderních technologií současné personalistiky pro lepší a rychlejší identifikaci a následné uplatnění interních i externích kandidátů.

Myslete chytře a buďte míle před konkurencí. Vytvořte si databázi obsahující kompetence, motivace, potenciál a KPI (klíčové ukazatele výkonnosti) všech svých zaměstnanců a získejte tak rychlý a jasný přehled o všem, co o nich potřebujete vědět.
Nemarněte čas, energii a finance za nábor externích kandidátů, když kompetentní zaměstnance máte možná přímo ve firmě  – využijte i interní zdroje!

Jako první postupně na český trh přinášíme roboty s umělou inteligencí, schopné v roli asistenta pomáhat personalistům a liniovým manažerům s vedením kompetenčního pohovoru (CBI). Kontaktujte nás pro více informací a buďte první, kdo zapojí robotizaci do HR procesů své firmy.