Coaching, Mentoring

„​​​​​​Reálné manažerské zkušenosti, praktické a mezinárodní zkušenosti z businessu, osobnost kouče, psychologické vzdělání, respekt a schopnost vést, příjemný vzhled a vystupování, jazyková vybavenost. Prostě: YellowCouch.“

Coaching (Koučing) i mentoring jsou velmi obsáhlé oblasti HR. My ale razíme stručnou a efektivní cestu, a tak napovíme pomocí několika slov: reálné manažerské zkušenosti, praktické a mezinárodní zkušenosti z businessu, osobnost kouče, psychologické vzdělání, respekt a schopnost vést, příjemný vzhled a vystupování, jazyková vybavenost. Pokud tedy u kouče pro vaše klíčové zaměstnance hledáte právě tyto vlastnosti, adekvátní množství teorie a maximum praxe, jsme pro vás tím správným dodavatelem. A jeden důležitý dodatek – nebojíme se ani velmi těžkých případů osob, které koučink primárně odmítají, anebo situací, které se zdají být „neřešitelné“.

Hypnoterapii využíváme jako jednu z moderních metod psychoterapie. Nebojte se, nejedná se o žádná kouzla ani magii– metoda slaví značné úspěchy při léčbě a odstranění řady psychických, psychosomatických a somatických problémů (či alespoň směřuje k jejich výraznému potlačení).

Hypnoterapie pod vedením Mgr. Václava Coubala využívá schopností duše a těla včetně důležité vlastní/vnitřní energie. Terapeut pak pomocí sugestivních pokynů mysl a tělo „směřuje“ a dosahuje tak požadovaných výsledků.